A FlexiTon Kft. stabil és megbízható partnere a távközlési hálózatok üzemeltetőinek a hálózatkezelő rendszerük, illetve kíváló minőségű adataik létrehozásában. Cégünk kulcsterméke az ARIADNE szoftvercsalád. A FlexiTon célja, hogy az ARIADNE termékcsaládon alapuló megoldásokkal és a kapcsolódó adatfeldolgozási szolgáltatásokkal hatékony megoldásokat nyújtson a távközlési hálózatok üzemeltetői számára.

Aktuális állásajánlataink:

Saját fejlesztésű megoldásaink értékesítésének növeléséhez valamint meglévő termékportfóliónk bővítéséhez keressük új kollégánkat ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba, budapesti munkahelyre.

Feladatok:

  • Üzletfejlesztés, új partnerek és új üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon
  • A piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása
  • Ügyfelek problémáinak megértése és azok rendszerbe szervezése
  • A piaci információk és versenytárs elemzés alapján aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztés irányának kialakításában és megvalósításában
  • Részvétel szakmai kiállításokon, networking eseményeken
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötések koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése
  • Account menedzsment

Elvárásaink az új kollégával szemben:

  • Felsőfokú, lehetőleg távközlési vagy üzleti végzettség
  • Szoftver megoldások értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Proaktív, kreatív, nyitott személyiség, dinamizmus
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Előnyt jelent:

  • rendelkezik releváns ügyfélismerettel
  • szereti a kihívásokat, folyamatosan keresi az újítási lehetőségeket
  • térinformatikai ismeretek
  • rendszerszemlélet, szoftverfejlesztési alapismeretek
  • távközlési értékesítési és/vagy vállalati folyamatmenedzsment tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos munka egy jelentős tapasztalattal rendelkező, lendületes csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Részvétel a termékfejlesztés izgalmas folyamatában
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása

Várjuk jelentkezésed motivációs levéllel és részletes önéletrajzzal a jelentkezes@flexiton.hu címre!

Keressük azt a leendő kollégánkat, aki
– Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
– Aktív, folyékony angol nyelvtudása van
– Rendelkezik alkalmazás vagy szerver üzemeltetési tapasztalatokkal operációs rendszerek vagy hálózatok területén

Előnyt jelent, ha van
– Távközlési ismereted
– PL/SQL, Oracle, Bentley, Linux vagy Windows server ismereted
– Oktatói, dokumentáció készítői vagy tesztelői munkatapasztalatod
– Multinacionális környezetben szerzett IT üzemeltetési tapasztalatod

Ami a feladatod lenne:
– A cég által fejlesztett szoftverek üzemeltetés-támogatása hazai és nemzetközi ügyfelek számára
– Service Desk szolgáltatás, esetkezelés, adminisztrációs feladatok
– Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
– Termékcsomag készítés
– Rendszertelepítés, karbantartás
– Termékdokumentáció karbantartás
– Tesztelés
– Oktatás

Amit kínálunk:
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Támogatás a betanulás alatt és utána is
– Továbbképzések
– Részvétel a termékfejlesztés izgalmas folyamatában
– Rugalmas munkaidő beosztás
– Versenyképes fizetés, mobiltelefon, laptop

Várjuk jelentkezésedet részletes önéletrajzzal az allas.szup@flexiton.hu címre!