FlexiTon állásajánlatok

A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű szoftver termékei mellett, adatfeldolgozási, térinformatikai és hálózattervezési szolgáltatásokat biztosít távközlési szolgáltatók, önkormányzatok, állami intézmények és térinformatikai vállalatok széles körének.

Küldetésünk, hogy több évtizedes szakmai tapasztalatunkra támaszkodva ügyfeleink adataiból felhasználható, értékes tudást állítsunk elő.

Világpiacon is elismert ARIADNE/Optical optikai hálózatmenedzsment megoldásunk és CellTracker folyamatmenedzsment rendszerünk hazai és nemzetközi támogatásához keresünk budapesti munkahelyre alábbi munkatársakat:

Világpiacon is elismert szoftver termékeink támogatásához keresünk budapesti munkahelyre RENDSZERÜZEMELTETŐ MÉRNÖK munkatársat.

Nálunk a helyed, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • angol nyelvtudásod aktív és folyékony
  • van egyedi szoftver és alkalmazás üzemeltetési tapasztalatod
  • nyitott vagy új területek megismerésére

Előnyt jelent, ha van:

  • Távközlési és/vagy térinformatikai ismereted
  • PL/SQL, Oracle, Bentley, Linux vagy Windows szerver ismereted
  • Oktatói, dokumentáció készítői vagy tesztelői munkatapasztalatod

Ami a feladatod lenne:

  • A FlexiTon által fejlesztett szoftverek üzemeltetés-támogatása hazai és nemzetközi ügyfelek számára
  • Problémák diagnosztizálása és elhárítása
  • Service Desk szolgáltatás, esetkezelés, adminisztrációs feladatok
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
  • Termékcsomag készítés
  • Rendszertelepítés, karbantartás
  • Termékdokumentáció karbantartás
  • Tesztelés
  • Oktatás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Támogatás a betanulás alatt és utána is
  • Továbbképzések
  • Részvétel a termékfejlesztés izgalmas folyamatában
  • Hibrid munkavégzési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet részletes önéletrajzzal az p.szabo@flexiton.hu címre!

Elismert termékeink és szolgáltatásaink továbbfejlesztéséhez budapesti munkahelyre keresünk Adatmigrációs fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • A cég műszaki nyilvántartó szoftver termékeinek térképi és hálózati adatokkal történő feltöltése
  • Adatmigrációs eszközök fejlesztése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Üzleti folyamatkezelő eszköz testreszabása, továbbfejlesztése

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • CAD/GIS program(ok) ismerete (MicroStation, AutoCAD)
  • VBA programozási ismeretek
  • SQL adatbázis kezelés
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Térinformatikai tanulmányok
  • PL/SQL programozási ismeretek
  • ORACLE adatbázis tapasztalat
  • Telekommunikációs ismeretek

  • Magas színvonalú szakmai tevékenység
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Rugalmas munkaidő beosztás, hibrid munkavégzési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet részletes önéletrajzzal a v.pomazi@flexiton.hu címre!