A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű szoftver termékei mellett, adatfeldolgozási, térinformatikai és hálózattervezési szolgáltatásokat biztosít távközlési szolgáltatók, önkormányzatok, állami intézmények és térinformatikai vállalatok széles körének.

Aktuális állásajánlataink:

Saját fejlesztésű megoldásaink értékesítésének növeléséhez valamint meglévő termékportfóliónk bővítéséhez keressük új kollégánkat ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba, budapesti munkahelyre.

Feladatok:

  • Üzletfejlesztés, új partnerek és új üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon
  • A piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása
  • Ügyfelek problémáinak megértése és azok rendszerbe szervezése
  • A piaci információk és versenytárs elemzés alapján aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztés irányának kialakításában és megvalósításában
  • Részvétel szakmai kiállításokon, networking eseményeken
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötések koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése
  • Account menedzsment

Elvárásaink az új kollégával szemben:

  • Felsőfokú, távközlési és/vagy térinformatikai és/vagy geográfiai végzettség
  • Szoftver megoldások vagy adatfeldolgozási szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Proaktív, kreatív, nyitott személyiség, dinamizmus
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Előnyt jelent

  • rendelkezik releváns ügyfélismerettel
  • szereti a kihívásokat, folyamatosan keresi az újítási lehetőségeket
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos munka egy jelentős tapasztalattal rendelkező, lendületes csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Részvétel a termékfejlesztés izgalmas folyamatában
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása

Jelentkezésed motivációs levéllel és részletes önéletrajzzal várjuk a p.szabo@flexiton.hu címre.

Világpiacon is elismert szoftver termékeink támogatásához keresünk budapesti munkahelyre RENDSZERTÁMOGATÓ MÉRNÖK munkatársat.

Nálunk a helyed, ha

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • angol nyelvtudásod aktív és folyékony
  • van egyedi szoftver és alkalmazás üzemeltetési tapasztalatod
  • nyitott vagy új területek megismerésére

Előnyt jelent, ha van:

  • Távközlési és/vagy térinformatikai ismereted
  • PL/SQL, Oracle, Bentley, Linux vagy Windows szerver ismereted
  • Oktatói, dokumentáció készítői vagy tesztelői munkatapasztalatod

Ami a feladatod lenne:

  • A FlexiTon által fejlesztett szoftverek üzemeltetés-támogatása hazai és nemzetközi ügyfelek számára
  • Problémák diagnosztizálása és elhárítása
  • Service Desk szolgáltatás, esetkezelés, adminisztrációs feladatok
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
  • Termékcsomag készítés
  • Rendszertelepítés, karbantartás
  • Termékdokumentáció karbantartás
  • Tesztelés
  • Oktatás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Támogatás a betanulás alatt és utána is
  • Továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Várjuk jelentkezésedet részletes önéletrajzzal az p.szabo@flexiton.hu címre!