A FlexiTon Kft. stabil és megbízható partnere a távközlési hálózatok üzemeltetőinek a hálózatkezelő rendszerük, illetve kíváló minőségű adataik létrehozásában. Cégünk kulcsterméke az ARIADNE szoftvercsalád. A FlexiTon célja, hogy az ARIADNE termékcsaládon alapuló megoldásokkal és a kapcsolódó adatfeldolgozási szolgáltatásokkal hatékony megoldásokat nyújtson a távközlési hálózatok üzemeltetői számára.

Aktuális állásajánlataink:

Feladatok:
Távközlési hálózatokhoz műszaki nyilvántartó és tervező szoftver specifikálása, fejlesztése

Követelmények:
– JAVA ismeret
– Felsőfokú szakirányú végzettség
– Angol szakmai nyelv (olvasás)
– Modell építési tapasztalat
– UX tervezés, UI programozás tapasztalat

 Előnyt jelent:
– Távközlési (SDH, MW) és számítógép-hálózatos (IP, OSPF, SNMP) ismeretek
– Hálózat-üzemeltetés, tervezés tapasztalat
– fejlesztői csapat vezetés tapasztalat
– SWT, RCP ismerete
– JPA, JUnit ismerete
– SVN, JIRA ismerete
– C++ ismerete
– Aktív, középfokú angol nyelvtudás
– CAD rendszerek ismerete (AutoCAD, ArchiCAD)

 Amit kínálunk:
– Érdekes, kreatív munka
– Versenyképes fizetés
– Szakmai fejlődési lehetőség

Csapatjátékosok jelentkezését várjuk részletes önéletrajzzal az allas.fejl@flexiton.hu címre.

Feladatok:
– A cég szoftver termékeinek bemutatása az ügyfél jelöltek részére
– Kiállításokon való részvétel
– Közreműködés ajánlatok készítésében
– Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban
– Termékleírások készítése és karbantartása

– Felsőfokú szakirányú végzettség
– Távközlési technológiák ismerete
– Atkív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

– Szoftverfejlesztés terén szerzett tapasztalatok
– Projektvezetői gyakorlat
– Multinacionális környezetek ismerete
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok

– Magas színvonalú munkalehetőség
– Rugalmas munkabeosztás
– Versenyképes juttatási csomag
– Előrelépési lehetőség

Csapatjátékosok jelentkezését várjuk részletes önéletrajzzal allas.sst@flexiton.hu címre.