FlexiTonEnglish version

Rendszertámogató mérnök

A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű professzionális szoftvereivel, digitális adatfeldolgozási termékeivel és kapcsolódó szolgáltatásaival van jelen a hazai és a nemzetközi piacokon.

A FlexiTon Kft. világpiacon is elismert termékei támogatásához keres
budapesti munkahelyre

RENDSZERTÁMOGATÓ MÉRNÖK munkatársat

Feladatok:

- A cég által fejlesztett szoftverek üzemeltetés-támogatása nemzetközi ügyfelek számára
- Service Desk szolgáltatás, esetkezelés, adminisztráviós feladatok
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
- Konzultációs részvétel a termékfejlesztés folyamatában
- Termék csomag készítés, szállítás
- Rendszertelepítés, karbantartás
- Termékdokumentáció karbantartás, oktatás

Követelmények:

- Felsőfokú szakirányú tanulmányok
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás
- Ügyeleti és készenléti munkák vállalása

Előnyt jelent:

- Informatikai ismeretek az alkalmazás vagy szerver üzemeltetés; operációs rendszerek vagy hálózatok területén
- Távközlési ismeretek
- PL/SQL, Oracle, Bentley, Linux vagy Windows server ismeretek
- Oktatói, dokumentáció készítő vagy tesztelői munkatapasztalat
- Multinacionális környezetben szerzett IT üzemeltetési munkatapasztalat
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

- Magas színvonalú munkalehetőség
- Dinamikus munkabeosztás
- Versenyképes juttatási csomag
- Előrelépési lehetőség

Csapatjátékosok jelentkezését várjuk részletes önéletrajzzal
allas.szup@flexiton.hu címre „Support” jeligével